Nie posiadasz Flash Playera, bądź masz wyłączoną obsługę JavaScript.

Kalendarz z własnymi zdjęciami - jeden GRATIS

Drodzy Klienci!
przedstawiamy ostatnią w tym roku ofertę specjalna na 13 planszowe, duże foto-kalendarze.
PROMOCJA 3+1 czyli płacisz za trzy, jeden dostajesz gratis. W tej ofercie dostępny jest model 13SRA3.
Zapraszamy!

Przeprowadzka

Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniu 10 września przeprowadzamy się na ulicę Jagiellońską 16. W związku z tym punkt przy ul. Plebiscytowej 16 będzie nieczynny:
- w czwartek od godziny 15-tej (z możliwością odbioru pracy)
- w piątek
- w sobotę
 
Zapraszamy ponownie od poniedziałku 13 września. Nasza nowa siedziba znajduje się po przeciwnej stronie ulicy Jagiellońskiej, około 50 metrów dalej, w stronę Urzędu Marszałkowskiego.

Rollupy / Roll bannery - nowe ceny!

W dziale REKLAMA POS systemy roll up znajdziecie Państwo naszą nowa ofertę stojaków reklamowych typu roll-up (rollup, roll banner lub roller banner). Proponujemy duży wybór systemów jednostronnych i dwustronnych, z nóżkami lub bez wystających elementów u podstawy stojaka, o stałej lub regulowanej wysokości, w szerokościach 85 - 120 cm, do zastosowania we wnętrzach i na zewnątrz, z możliwością łatwej wymiany grafiki reklamowej. Pełen wybór i nowe niższe ceny!

Stojak z grafiką reklamową chowaną w kasecie, to efektowna i łatwa w montażu forma reklamy na targi, konferencje, prezentacje, wystawy, a także do punktów sprzedaży lub biur obsługi klienta.

Wycinanie z folii – NOWY PLOTER Summa S75T

Zainstalowaliśmy nowy ploter tnący Summa serii S Class – najwyższej klasy urządzenie produkcyjne o niezwykłej dokładności i szybkości cięcia, z możliwością wycinania grafiki po obrysie. Nasz nowy ploter wycina z folii standardowych,  a także z grubych folii (folie odblaskowe, metalizowane, magnetyczne, fluorescencyjne, szablonowe do piaskowania, do lakierowania, flokowe). CENNIK w dziale REKLAMA.

A0: nowy cennik na kopie i wydruki CAD

Drodzy Klienci! W związku z instalacją nowego systemu szerokoformatowego marki XEROX możemy zaoferować niższe ceny na "ksero" i wydruki (plotowanie). Teraz rysunki techniczne, projekty, plany, mapy kopiujemy/drukujemy taniej i szybciej. Cena kopii formatu A0 to 7,12 zł brutto, a w ofercie specjalnej "Cena na metry" nawet 5,93! Zapraszamy!
« poprzednia strona [1]  [2]  [3]  

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA technoCOLOR Katowice poleca: Roll-up z grafiką reklamową


Najlepsza jakość druku w innowacyjnej technologii HP Latex:
* bez paskowania
* nasycone kolory, głęboka czerń, wspaniałe odwzorowanie odcieni metalicznych
* wydruk bezzapachowy
Sprawdź naszą ofertę! Na przykład roll up 85x200 cm z rozwijaną grafiką drukowaną na eleganckim materiale z przekładką blokującą światło (blockout) w cenie 199zł netto.


DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA technoCOLOR Katowice poleca: plakaty, postery
Drukujemy wielkoformatowe plakaty reklamowe, plakaty dekoracyjne, plakaty naukowe na sesje posterowe. Najlepsza technologia druku do wnętrz: wysoka jakość druku, wydruki 100% ekologiczne bez przykrego zapachu i bez szkodliwych oparów charakterystycznych dla druku solwentowego.

Drukarnia Cyfrowa technoCOLOR Katowice poleca: Naklejki


Cyfrowy druk naklejek na ekologicznej folii poliolefinowej EcoPlus. Zastosowanie: jako naklejki produktowe na opakowania, naklejki do stosowania wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz z trwałością do 6 miesięcy. Atrakcyjna cena! 

technoCOLOR Katowice poleca: ekologiczny wielkoformatowy druk lateksowy
Drukujemy: plakaty, naklejki na witryny, ściany, meble, samochody, banery, postery, itp. Reklama i dekoracja w najlepszym wydaniu. Zapraszamy do współpracy agencje reklamy i projektantów wnętrz.

Drukarnia Cyfrowa technoCOLOR Katowice poleca: rollup GigantRollup o wysokości 300 cm i szerokościach 85, 100, 120 i 150 cm
w cenach od 399 zł netto

Drukarnia Latexowa technoCOLOR Katowice poleca: FotoTapety i tapety graficzne na wymiar
Zamów fototapetę według własnego projektu, z użyciem własnego zdjęcia lub z pliku wybranego w serwisie Fotolia lub Shutterstock. Zapraszamy do współpracy inwestorów, którzy chcieliby zamówić fototapety do biura, hotelu, hostelu, restauracji. baru, kawiarni, salonu kosmetycznego, fryzjerskiego siłowni czy sali fitness. W ofercie mamy materiały na fototapety z certyfikatem ognioodpornosci B1 oraz atestem higienicznym PZH.

© 2007 TechnoColor. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt graficzny: Technocolor, Realizacja: Łukasz Piec