Nie posiadasz Flash Playera, bądź masz wyłączoną obsługę JavaScript.

Kalendarz z własnymi zdjęciami - jeden GRATIS

Drodzy Klienci!
przedstawiamy ostatnią w tym roku ofertę specjalna na 13 planszowe, duże foto-kalendarze.
PROMOCJA 3+1 czyli płacisz za trzy, jeden dostajesz gratis. W tej ofercie dostępny jest model 13SRA3.
Zapraszamy!

Przeprowadzka

Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniu 10 września przeprowadzamy się na ulicę Jagiellońską 16. W związku z tym punkt przy ul. Plebiscytowej 16 będzie nieczynny:
- w czwartek od godziny 15-tej (z możliwością odbioru pracy)
- w piątek
- w sobotę
 
Zapraszamy ponownie od poniedziałku 13 września. Nasza nowa siedziba znajduje się po przeciwnej stronie ulicy Jagiellońskiej, około 50 metrów dalej, w stronę Urzędu Marszałkowskiego.

Rollupy / Roll bannery - nowe ceny!

W dziale REKLAMA POS systemy roll up znajdziecie Państwo naszą nowa ofertę stojaków reklamowych typu roll-up (rollup, roll banner lub roller banner). Proponujemy duży wybór systemów jednostronnych i dwustronnych, z nóżkami lub bez wystających elementów u podstawy stojaka, o stałej lub regulowanej wysokości, w szerokościach 85 - 120 cm, do zastosowania we wnętrzach i na zewnątrz, z możliwością łatwej wymiany grafiki reklamowej. Pełen wybór i nowe niższe ceny!

Stojak z grafiką reklamową chowaną w kasecie, to efektowna i łatwa w montażu forma reklamy na targi, konferencje, prezentacje, wystawy, a także do punktów sprzedaży lub biur obsługi klienta.

Wycinanie z folii – NOWY PLOTER Summa S75T

Zainstalowaliśmy nowy ploter tnący Summa serii S Class – najwyższej klasy urządzenie produkcyjne o niezwykłej dokładności i szybkości cięcia, z możliwością wycinania grafiki po obrysie. Nasz nowy ploter wycina z folii standardowych,  a także z grubych folii (folie odblaskowe, metalizowane, magnetyczne, fluorescencyjne, szablonowe do piaskowania, do lakierowania, flokowe). CENNIK w dziale REKLAMA.

A0: nowy cennik na kopie i wydruki CAD

Drodzy Klienci! W związku z instalacją nowego systemu szerokoformatowego marki XEROX możemy zaoferować niższe ceny na "ksero" i wydruki (plotowanie). Teraz rysunki techniczne, projekty, plany, mapy kopiujemy/drukujemy taniej i szybciej. Cena kopii formatu A0 to 7,12 zł brutto, a w ofercie specjalnej "Cena na metry" nawet 5,93! Zapraszamy!
« poprzednia strona [1]  [2]  [3]  

Drukarnia Cyfrowa technoCOLOR Katowice poleca: Naklejki


Cyfrowy druk naklejek na ekologicznej folii poliolefinowej EcoPlus. Zastosowanie: jako naklejki produktowe na opakowania, naklejki do stosowania wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz z trwałością do 6 miesięcy. Atrakcyjna cena! 

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA technoCOLOR Katowice poleca: Roll-up z grafiką reklamową


Najlepsza jakość druku w innowacyjnej technologii HP Latex:
* bez paskowania
* nasycone kolory, głęboka czerń, wspaniałe odwzorowanie odcieni metalicznych
* wydruk bezzapachowy
Sprawdź naszą ofertę! Na przykład roll up 85x200 cm z rozwijaną grafiką drukowaną na eleganckim materiale z przekładką blokującą światło (blockout) w cenie 199zł netto.


DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA technoCOLOR Katowice poleca: Edukacyjne FotoTAPETY dla dzieci

NOWOŚĆ! Fototapeta z grafiką do kolorowania, rysowania i nauki pisania.Ozdoba pokoju dziecięcego. Radość i zabawa dla dziecka.
Super łatwa aplikacja i zdejmowanie ze ściany. Ceny od 72,60 zł/szt
POLECAMY!

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA technoCOLOR Katowice poleca: plakaty, postery
Drukujemy wielkoformatowe plakaty reklamowe, plakaty dekoracyjne, plakaty naukowe na sesje posterowe. Najlepsza technologia druku do wnętrz: wysoka jakość druku, wydruki 100% ekologiczne bez przykrego zapachu i bez szkodliwych oparów charakterystycznych dla druku solwentowego.

DRUKARNIA technoCOLOR Katowice poleca druk obrazów - reprodukcji na płótnieWybierz dzieło swojego ulubionego artysty i zamów wydruk na płótnie (canvas), papierze plakatowym lub fototapecie. W bazie zdjęć Renesans, Barok, Romantyzm, Impresjonizm, Postimpresjonizm, Kubizm, Symbolizm, Secesja, plakaty retro i sztuka japońska.


DRUKARNIA CYFROWA technoCOLOR Katowice poleca FOTOksiążki i FOTOalbumy
Zaprojektuj samodzielnie album ze swoimi zdjęciami i prześlij do druku. Ceny już od 25 zł!
* Dowolna ilość zdjęć, dowolny układ.
* Bogata biblioteka teł i grafik do wykorzystania.
* Efekty specjalne: zmiana kolorystyki (np. sepia), ramki, maski za jednym kliknięciem
* Automatyczne usuwanie efektu "czerwonych oczu"
* Wstawianie tekstów
* Automatyczna korekcja zdjęć
* Szybki projekt w kilka minut z wykorzystaniem albumów przykładowych


© 2007 TechnoColor. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt graficzny: Technocolor, Realizacja: Łukasz Piec